http://galerie.sonymania.cz/albums/userpics/10001/normal_DSC02092.JPGlink
http://galerie.sonymania.cz/galerie/albums/userpics/10001/Titanium_L-500x500.jpglink
http://galerie.sonymania.cz/galerie/albums/userpics/10001/normal_DSC02318.JPGlink
http://galerie.sonymania.cz/galerie/albums/userpics/10001/img_asp.jpglink
http://galerie.sonymania.cz/albums/userpics/10001/normal_DSC00011.JPGlink
0 1 2 3 4
Progress bar
  
<<
galerie SM
galerie SM
galerie SM
galerie SM
>>
A+ A A-

SuperTooth Disco: Party může začít

20. 11. 2012 -  Martin Vagner -  0 komentářů -  Ostatní - Tisk  - 13205 shlédnutí

Dnešní doba plná bezdrátových technologií si sama říká o užívání různého příslušenství hudebního směru. Na trhu tak najdete spoustu různých reproduktorů s podporou technologie Bluetooth a profilu A2DP. Jedním z těch zajímavějších je stereo sestava SuperTooth Disco, tohle se vážně povedlo!

 Společnost SuperTooth pochází z Filipín a přednostně se zaměřuje právě na výrobky bezdrátové technologie Bluetooth. V jejich portfoliu tak najdete handsfree do auta či motocyklu, ale i reproduktory jako je náš dnešní testovaný. 

Reproduktory SuperTooth Disco jsou na trhu již několik let, přesto i dnes osloví svým zajímavým neotřelým designem. Dnes na prodejních pultech najdeme i verzi Disco 2, která je designově zcela odlišná, ale o ní si napíšeme až někdy příště.

 

 

Disco reproduktory ve verzi jedna jsou z větší části plastové, obdelníkový tvar zepředu jen zvýrazňuje černá kovová mřížka. Stříbrné linky na bocích a okolo ovládacích prvků pak vzhled posunují o kus dál.

Na přední straně najdeme ovládací kolečko na regulaci hlasitosti a okolo nich čtyři ovládácí tlačítka. Jde o klasickou sestavu, power tlačítko a následně tři klávesy na spouštění a zastávování skladeb a dvě tlačítka pro posun vpřed a vzad. Je třeba ale připomenout, že tyto ovládací prvky jsou funkční jen pomocí Bluetooth a to ještě váš telefon musí podporovat profil AVRCP. V balení totiž najdete také kabel s dvěma jacky(jen ta délka mohla být vělší) a tak lze připojit váš tablet, mobil či hudební přehrávač tímto způsobem. V tomto režimu jsou právě tyto tlačítko na reproduktoru SuperTooth nefunkční. 

 

 

Na zadní straně najdete krom již zmíněného jacku také ledku, která indikuje stav nabíjení. Přes přiložený zdroj lze reproduktor nabít asi za 150 minut. Výdrž přehrávání na jedno nabití pak závisí na hlasitosti. Při poloviční hlasitosti se dostanete až k 10 hodinách poslechu oblíbené muziky, při plné hlasitosti počítejte s výdrží zhruba o 6 hodin menší.

Samotná reprodukce mne vcelku překvapila. Basy a středy mému uchu lahodí, nemám výhrad. I samotný rozsah mi přijde hodn slušný, vcelku slušně odzvučíte i větší místnost. Bohužel při maximální hlasitosti však reproduktor citelně přestává stíhat. 

 

 

V balení spolu ze SuperTooth Disco získáte i stylové pouzdro. To se hodí hlavně při přenášení a na cesty. Pouzdro ne reproduktor sedne na jedničku, dokonce nabídne i výlisek na vyčnívající regulátor hlasitosti. Nelze opomenout i fakt, že při přehrávání není třeba tohle hudební zařízení z pouzdra vytahovat. Pokud počítate s přenášením, tak je třeba připomenout i váhu 1,15 kg a rozměry: 315 × 70 × 89 mm. Při přenášení v poudrže se rozměry ještě maličko navýší.

Co se týče párování, tak jako u podobných Bluetooth zařízení i zde stačí dlouze podržet startovací tlačítko. V tom okamžiku se přední dioda rozbliká dvěma barvami. SuperTooth Disco má paměť až na 8 různých zařízení. Je zajímavé, že reproduktory umí přehrávat zároveň pomocí Bluetooth a k tomu z jiného připojeného zařízení pomocí kabelu. Nicméně využití podobné funkce v praxi nebude velké.

 

 

SuperTooth Disco je zajímavé zařízení, který lze zakoupit v dnešní době za okolo 3 tisíc Kč (Heureka.cz nabízí tohle přílušenství v 9 obchodech za cenu 2 729,- Kč - 3 608,- Kč). Není to málo, nicméně jde o designově povedené zařízení, které hudební fajnšmekry rozhodně neurazí. Kvalita reprodukce je na podobné zařízení velmi slušná a ani výdrž není zlá. Podpora A2DP profilu je dnes již standardem u mobilních telefonů a tak využití Disco reproduktorů budete mít i tehdy pokud si pořídíte nový přístroj. 

Za zapůjčení děkujeme internetovému velkoobchodu Recall.cz.

 

Poslední aktualizace: 20. 11. 2012

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5


                   
      Doporučit článek e-mailem


K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

Autor příspěvku je plně zodpovědný za veškerý obsah, který publikuje. Majitel webu nenese za obsah příspěvků žádnou zodpovědnost, veškeré příspěvky jsou ryze vlastní postoje a názory svého autora.

Přidat komentář

Jméno:
E-mail:
Titulek:

Kontrolní otázka:

Jaké je hlavní město České republiky?

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

   Reklama

   Anketa

Plánujete koupi Sony Xperia Z?

Černou 
6530 (6530 hl.)
Bílou 
4422 (4422 hl.)
Fialovou 
4404 (4404 hl.)
Neplánuji koupi 
4143 (4143 hl.)

Celkem hlasovalo: 19499

   Čtenář

   Partneři

HTCczech.cz
Blackberryweb.cz
Martin Vagner Blog
UIQmania.cz
John Jewel.net
Makety Linbush
HuaweiMania.cz
SmartMania.cz
Sony-Ericsson-CZ.com
�ekuj Android
MakeBelieve.cz

   Google reklama

Nejzajímavější

Nej návody

Tiskové zprávy